Black Unix von der Rauhen Hecke

  

Black Unix jest psem pochodzącym z niemieckiej hodowli z kilku dziesiętnym stażem, von der Rauhen Hecke należącej do rodziny Dresen, która w przeszłości odnosiła wiele sukcesów wystawowych, a obecnie z uwagi na wiek właścicieli nie prezentuje już swoich psów zbyt często na wystawach.

 

Black Unix jest synem Int.Ch. Abuela Happy as Larry (History, Seite 9), importowanego z Wielkiej Brytanii tricolourowego psa, który w latach 90-ych był jednym z najlepszych przedstawicieli swojej rasy na terenie Niemiec. Pozostawił po sobie wiele potomków w eleganckim typie angielskim i stabilnej psychice, które odnosiły liczne sukcesy w psim sporcie.

 

Black Unix - poniżej badanie oczu w wieku 2 miesięcy - wolny od chorób

 

Black Unix-badanie na dysplazję - HD-A

 

Poniżej opis Black Unixa z przeglądu hodowlanego Club fur Britische Hutehunde e.v. (Klub Brytyjskich Psów Pasterskich), D.

 

Bardzo dobry wyraz, dobra okrywa włosowa, czysty kolor, dobrze trzymane uszy, pełne uzębienie, zgryz nożycowy, dobra linia szyi i grzbietu, nieco za wysokie stawy skokowe, dobry na stój, dobry front, dobry w ruchu, dobry posuw, dobry wykrok.

  

  • Black Unix-badanie oczu
    Black Unix-badanie oczu
  • opis Black Unixa
    opis Black Unixa